KONST / Litografier / Färglitografi 13062148
nr 1306 2148
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 132/250. Motivet: 56x41cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:47:06
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann